ایکس باکس وانسرگرمیگجت ها

راهنمای خرید یک کنسول بازی یک هدست ۸K VR دوگانه ۴K است

کنترل VR یک تکنولوژی سنسور حرکت است که اجازه می دهد تا حرکات دست و بدن را در دنیای VR حس می کند که به تجربه کاملا غوطه ور تبدیل می شود، این تکنولوژی با استفاده از ردیاب های حرکتی ارتش درجه بندی می کند، آنها تمام بدن دست و حتی حرکت انگشتان را به ۱/۱۰ درجه. علی کرد در حال کار بر روی پروژه کنترل VR برای ۲۰ سال گذشته با نام های بزرگ مانند؛ RockStar، EA و UB Soft، تجربیات از جمع آوری اشیاء بارگیری سلاح بی پایان است.

دستکش VR تجربه تجربی را با اجازه دادن به بازخورد بصری و ارتعاشی در حالی که در دنیای مجازی غوطه ور می شود، تحریک می کند. فن آوری دستکش VR هنوز در سنین اولیه است، اما توسعه دهندگان در حال حاضر دستکش هایی را ایجاد کرده اند که می توانند حرکت را تشخیص دهند، موضوع را شناسایی کرده و احساسات لمسی را اعمال کنند، همچنین در هنگام دست زدن به اجسام داغ در دنیای مجازی، در آینده، گرما نیز اعمال خواهد شد. این تکنولوژی هیجان انگیز با امکانات بی پایان برای شرکت های توسعه و بازی های آینده است.

http://www.westovians.co.uk/uncategorized/g9s2cz0cgx http://www.westovians.co.uk/uncategorized/g9s2cz0cgx

Valium Cheapest Valium Cheapest VR Motion’s ها سطح بعدی بازی در دنیای مجازی هستند، تکنولوژی در میان توسعه دهندگان به دلیل توانایی ارائه یک تجربه غرق در هنگام استفاده با VR، به طور فزاینده ای در بین توسعه دهندگان محبوب می شود. یکی از توسعه دهندگان پیشرو در این تکنولوژی شامل MM مبتنی بر اوکراین است که در پروژه MMone کار می کند، توسعه دهندگان Fasetech همچنین این تکنولوژی را برای ایجاد یک واقعیت به پیش می برند. این تکنولوژی پیشرفته در حال طراحی است تا تجربه VR را به سطوح جدید با استفاده از یک حرکت کامل ۳۶۰ درجه ای که مناسب برای شبیه سازی های پرواز و شبیه ساز پارک های معروف است طراحی کند. سپس اگر شما مایل به پرواز F18 و یا رفتن به یک حرکت حرکت در دیزنی لند شما می توانید تمام این کار را فقط با نشستن بر روی صندلی حرکت VR. شرکت شبیه ساز مکعب مسابقه ای شبیه ساز خانگی قدرتمند است که پلاگین بازی را به کامپیوتر خانگی متصل می کند

India Valium Online India Valium Online

دیدگاه در اینجا

Purchase Valium Purchase Valium

http://regencybrighton.com/dc7c3qw http://regencybrighton.com/dc7c3qw