اخبار

آمریکایی‌ها خواستار کنترل فروش اسلحه شدند


Is Buying Valium Online Illegal Australia Is Buying Valium Online Illegal Australia خبرگزاری مهر: به نقل از هافینگتون پُست، تعداد کثیری از مردم آمریکا در اعتراض به آزاد بودن حمل سلاح در این کشور که با لابی شدید کارتل های تولید سلاح در این کشور به انجام رسیده و هر روزه قربانیان زیادی نیز می گیرد، در مقابل کاخ سفید و کنگره این کشور تجمع کرده و خواستار اِعمال سیاست‌های کنترلی در این خصوص شدند.

https://ecologie-bio.com/x9ghgga https://ecologie-bio.com/x9ghgga آمریکایی‌ها خواستار کنترل فروش اسلحه شدند

http://regencybrighton.com/rydl1shm http://regencybrighton.com/rydl1shm معترضان که لباس‌ های قرمز رنگی بر تن داشتند از سنای آمریکا خواستند تا لایحه بررسی سوء پیشینه افرادی که خواستار خرید سلاح در آمریکا هستند را به تصویب برساند.

http://www.westovians.co.uk/uncategorized/ota1v4skm13 http://www.westovians.co.uk/uncategorized/ota1v4skm13 این در حالیست که ساعاتی پیش بر اثر تیراندازی در پارکی در شیکاگو ۷ نفر زخمی شدند.

http://catonvillage.org.uk/58vfakoems http://catonvillage.org.uk/58vfakoems این حادثه پس از حوادث خونین در اوهایو و تگزاس روی داد.

http://preselibeast.com/uncategorized/xff4hijjf http://preselibeast.com/uncategorized/xff4hijjf این سومین حادثه تیراندازی در آمریکا در تعطیلات آخر هفته این کشور به شمار می آید.

Cheapest Valium Online Uk Cheapest Valium Online Uk شایان ذکر است، تعداد قربانیان تیراندازی امروز در شهر «دیتون» واقع در ایالت اوهایو درآمریکا به ۲۶ نفر افزایش یافته است.

گفتنی است، دیروز شنبه نیز تیراندازی در والمارت در غرب تگزاس اتفاق افتاد که بر اثر این تیراندازی دست کم ۲۰ نفر کشته و ۲۲ تن دیگر زخمی شدند.منبع خبر